17 100 ₴/пог.м
Показати оптові ціниавтоматично копіює рельєф поля, у поздовжньому і поперечному напрямках, на заданій висоті зрізу.
Ріжучий апарат пристосування приводиться в рух клиновим ременем від приводного шківа через редуктор жатки мп н (поз.2). Це завдання дозволяє вирішити спеціальна підвіска.
Пружинні пластини (поз.5) забезпечують максимальну рухливість ріжучого апарату у вертикальній площині, і сконструйовані таким чином, що знаходяться на землі камені не потрапляють в жнива.
Різка і копіювання грунту в приставці Flex здійснюється за допомогою унікальної системи. Приставка рухається на черевиках (поз.8), розташованих на ресорах (поз.3), завдяки чому досягається прогин до 100мм. і прилягання до землі, а вся жатка ведетсяпо полозам приставки.
Висота зрізу регулюється від 30 до 100мм. регулювальними болтами, які знаходяться на черевиках. Ширина захвату приставки від 5 до 9м.
Основні | |
---|---|
Ширина захвату | 6000 мм |
Виробник | ЗБМК |
Країна виробник | Україна |