Продавець ТОВ "АГРИКО" / LTD " AGRICO" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
47 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (98) 834-72-38
+380 (95) 434-16-01
ТОВ "АГРИКО" / LTD " AGRICO"

Жатка для прибирання подсолнечнка ЖНС 6:-7.4:-9.1

Жатка для прибирання подсолнечнка ЖНС 6:-7.4:-9.1

В даний час більшість фермерів і я прибирають соняшник з допомогою дешевих пристосувань для збирання соняшнику вітчизняного виробництва. У мене комбайн Нью Холанд 5080 і працюючи з цими пристосуваннями для прибирання соняшнику з продуктивністю 20-25 га в зміну я просто гроблю комбайн, він у мене не завантажений, даремно витрачаю дизпаливо і взагалі робота імпортних комбайнів з такими жатками неефективна і витратна Паливо витрачається, а продуктивності немає.

Я довго вивчав питання жниварок для збирання соняшнику як рядковых так і безрядковых і всі вони мають ряд недоліків. Рядковые жатки ПЗС 8 виробництва Херсонського комбайнного заводу мають невелику продуктивність, а ціна їх істотна і прибирати ними можна тільки уздовж рядків. Тому мій вибір припав на безрядковые жатки для прибирання соняшнику.

Імпортні жатки, такі як SUN FLOWER виробництва Німеччини, ТурецкаяKARATAS (23 тис. євро) ZAFRANI Італія 6м (24 тис. євро) всі вони за характеристиками повинні забезпечувати високу продуктивність при збиранні. Однак у всіх є істотні недоліки. У них застосовується привід ріжучого апарату МКШ, при цьому головка ножа має вертикальну складову ходу т. к. важіль МКШ рухається по дузі що в процесі роботи може призводити до руйнування головки ножа. Я довго шукав жатку в якій не було б цих недоліків і нарешті вітчизняні машинобудівники запропонували на ринку безрядковую жатку для збирання соняшника ЖНС 6 .Вперше цю жатку я побачив на виставці «Агро-2011» і загорівся її купівлею. В липні м-ці продав зерно і придбав цю жатку безпосередньо у виробника і виявився дуже задоволений. Можу сказати, що зібрав на 350 гектарах соняшнику по фермерським господарствам – жатка окупилася, за рахунок того, що за нею практично відсутні втрати. Швидкість прибирання 50-60 га за світловий день, а комбайн завантажений повністю в залежності від врожайності соняшнику і в молотильний барабан потрапляє тільки головка соняшника. Звідси соняшник виходить сухий і чистий. Дуже важливо, що коли я прибирав у фермерів поле засмічене з зеленим подгоном, продуктивність комбайна при цьому не падає, а жатка все одно прибирає тільки голівки соняшника чистими і сухими. Тепер всі навколишні фермери побачивши як вона працює інші комбайни не наймають, просто від них відмовляються і чекають поки я приберу у них соняшник з однієї простої причини – ціна за прибраний гектар одна і та ж, а ця жниварка працює без втрат і весь соняшник потрапляє в бункер.

Хочу відзначити наступні позитивні і ефективні якості цієї жатки:

- висока продуктивність 50-60 га за світловий день і тепер все залежить від того, як фермер підготував землю перед посівом соняшнику. Якщо земля підготовлена ідеально, то при збиранні соняшнику я працював зі швидкістю 12 км/год, але в основному грунт не вирівняна і з-за цього доводиться прибирати зі швидкістю 8-8,8 км/год

- жатка дозволяє прибирати як уздовж, так і впоперек поля. Поперек поля прибирає ще краще за рахунок безрядковой системи прибирання.

- Жатка прибирає тільки голівку соняшника і у молотильному барабані соняшник, вымолачиваясь потрапляє в бункер чистим, а все сміття видувається, що дуже важливо для збереження якості соняшнику.

- жатка дозволяє прибирати соняшник як гібридний так і негибридный при цьому необхідно відрегулювати щиток – або підняти або опустити і продуктивність комбайна при цьому не падає

- жатка проста в конструкції і в експлуатації – навішується на всі типи комбайнів і дуже вигідна, так що я з задоволенням покажу Вам і відповім на всі дзвінки.

- економиться моторесурс як зернової жниварки так і комбайна, так як комбайн обмолочує тільки голівки соняшника ,а стебло залишається в полі.

- Сталеві кульки, приварені на передній крайки дільника, акуратно поділяють соняшник, незалежно від руху комбайна, можливий захоплення в будь-якому положенні рослини та напрямку посіву. Навіть якщо комбайнер не потрапить до посівної ряд, то сусідній ряд не буде ламатися і не прогнеться.

- Застосовується планетарний привід ріжучого апарату і сегмент з великою насічкою на болтокрепеже, що забезпечує високу швидкість різання ( до 700-800 одинарних ходів в хвилину) високу робочу швидкість комбайна при збиранні, а так само високу ремонтопридатність при заміні сегментів. За рахунок високої швидкості комбайна при збиранні соняшнику досягається висока продуктивність до 100 га за світловий день.

Тепер я точно знаю, що свої гроші витратив не марно. Я прибрав свій соняшник вчасно і в найкоротші терміни і допоміг прибрати його фермерам в окрузі, при цьому ще заробив і окупив жатку тільки при роботі в найм.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner